Захист магістерських кваліфікаційних робіт на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

11:03, 24-01-2023

Позаду хвилювання, консультації, чисельні запитання, перероблення та виправлення – на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки з 17 по 23 січня 2023 року успішно пройшов захист магістрів груп: БСДМ-61, БСДМ-62, БСДМ-63 за спеціальністю 125 Кібербезпека. Студенти майстерно презентували та захистили результати власних наукових досліджень. Через надзвичайну ситуацію в Україні захист відбувся у змішаному форматі – одна частина магістрів проходила захист в Університеті, інша – дистанційно.

Під час захисту викладачі задавали багато запитань, щоб  переконатися, що студенти справді розуміють свою сферу діяльності. Питання, як правило, відкриті і вимагають від здобувача критичного осмислення своєї роботи. Деякі виступи тривали  лише 15 хвилин, а інші до 40 хвилин.

Екзаменаційна комісія високо оцінила рівень набутих загальних і фахових знань, які допоможуть магістрам успішно застосовувати передові технічні та наукові досягнення для вирішення комплексних задач у галузі захисту інформації.

Щиро бажаємо натхнення, успіхів та миру нашим випускникам!

Фотографії