Quizlet та Kahoot у вивченні англійської мови

11:30, 24-01-2023

Сьогодні в дистанційному навчанні зростає роль та місце використання сучасних інноваційних технологій. Дистанційне навчання є новою формою сучасної освіти в складних умовах.

Інтернет пропонує безліч ресурсів для створення тестів та завдань для контролю вивчення лексики та граматики англійської мови. Конкуренція серед інтерактивних платформ дуже висока. Під час дистанційного навчання на парах англійської мови, найбільш ефективна інтерактивна платформа Quizlet. Онлайн-платформа Quizlet – це інтерактивний сервіс, де лексичний матеріал представлений шляхом створення наборів flash-карток зі словами і визначеннями, об’єднаних в модулі, папки чи курси. Флеш-картки – чудовий спосіб для тренування довготривалої пам’яті. За допомогою Quizlet можна ввести та продемонструвати новий лексичний матеріал. Сайт пропонує декілька варіантів перекладу або визначення до заданого слова. Також на сайті студенти могли прослухати вимову слова. Маючи доступ до модулів студенти мали змогу потренувати лексику в будь який час.

Kahoot! - онлайн сервіс для створення інтерактивних завдань. Дозволяє викладачеві створювати тести, опитування та вікторини. Із Kahoot викладач може створювати квіз (quiz) та тест (True or False). Під час вивчення англійської мови, студенти мають змогу закріпити матеріал, який вивчається. Квізи cтуденти можуть проходити індивідуально, а можна створити змагання, де за швидкість та правильність відповідей учасники отримують бали.

На парах студенти переходять на гру через посилання або з кодом. Кожен учасник переходить зі свого смартфона або комп’ютера. Якщо проходження тесту відбувається в режимі реального часу, то кожен студент вводить своє ім’я й викладач запускає тестування. Питання виводяться на екран викладача, а студенти на своїх девайсах відповідають.

Отже, сучасні технології у вивченні англійської мови підвищує результативність навчання, для студентів відкривається доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищується ефективність самостійної роботи, надаються абсолютно нові можливості для творчості та закріплення різних навичок, що сприяє розвитку мовленнєвої компетенції.

Повідомлення підготоване
викладачем кафедри англійської мови Микитюк А.Д.