Вітання із захистом магістерських дипломних робіт студентів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка»

14:32, 24-01-2023

На кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж з 18 по 23 січня 2023 року було успішно проведено захист кваліфікаційних магістерських робіт студентів груп: ТСДМ-61, ТСДМ-62, ТСДМ-63 спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка. Наші випускники  отримали високий середній бал за результатами державної екзаменаційної комісії, а також показали якісний рівень теоретичних знань разом з практичними уміннями та навичками у своїх роботах, що виконувалися під керівництвом викладачів кафедри Телекомунікаційних систем та мереж.

Більшість випускників нашої кафедри працюють в компаніях партнерах сфери телекомунікацій та чудово розуміють сучасні тенденції розвитку телекомунікаційних технологій. Актуальність та новизна тем магістерських робіт чудово це демонструє. В багатьох роботах використовувалися напрацювання , які були отримані вже нашими випускниками, при їх роботі.

Захист дипломної роботи, який ви достойно пройшли – це ще один крок до досягнення успіху, який також довів і Вам, студентам, і нам викладачам, що наша спільна праця виявилася плідною, а знання та увага, передані Вам, працюють і будуть працювати на вашу користь в досягненні цілей і великих Звершень!