Партнер кафедри Інженерія програмного забезпечення запрошує на Teachers Internship 2023!

17:45, 29-01-2023

Компанія EPAM Systems партнер кафедри Інженерія програмного забезпечення запрошуємо до реєстрації на Teachers Internship 2023 для підвищення кваліфікації!

Трьохтижневе стажування Teachers Internship – це можливість для викладачів та вчителів познайомитись з основними сферами розробки ПЗ та етапами побудови IT проєкту. Все для того, щоб ділитися актуальною інформацією про стан IT в Україні, тренди та перспективи. По завершенню навчання учасники отримають сертифікат від найбільшої ІТ-компанії України та Асоціації “ІТ Ukraine”.

В програмі стажування:

• огляд напрямків Java, FrontEnd та Mobile Development, DevOps;
  • введення в бізнес-аналіз та проєктний менеджмент в IT;
  • практика роботи над навчальними проєктами в розподілених командах.

Реєстрація доступна вчителям та викладачам технічних дисциплін з усієї України! Кількість місць обмежена, тож поспішіть зареєструватися до 31 січня 9:00 та заповнити реєстраційну форму з коротким описом вашої мотивації.

Приєднуйтесь за посиланням: https://epa.ms/mo-3528