Вітаємо магістрів кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

14:47, 31-01-2023

Від імені всього педагогічного колективу ми вітаємо Вас з отриманням дипломів, заради яких ви плідно працювали протягом останніх років.  Дорогі друзі, шановні випускники, цей день, свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом у ваших серцях. Бажаємо Вам не втрачати життєвий оптимізм і той молодечий запал, який супроводжував вас протягом всіх років навчання. Перегорнуто нову сторінку. І перед вами чистий аркуш. Знаємо, ви заповните його без помилок, так, як учили ваші наставники.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

З найщирішими побажаннями
професорсько-викладацький склад