Колектив кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою щиро вітає студентів навчальної групи УБДМ-61 з випуском 2023 року!

10:19, 01-02-2023

У Державному університеті телекомунікацій 31 січня 2023 року відбувся урочистий випуск студентів з врученням дипломів магістра.

Завідувач кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою”(УІКБ) Легомінова Світлана Володимірівна  вручала студентам  групи УБДМ-61 дипломи за спеціальністю 125 Кібербезпека, відповідно до  освітньо-професійної програми «Управління інформаційною безпекою» другого (магістерського) рівня вищої освіти, освітньої кваліфікації - Магістр з кібербезпеки за спеціалізацією управління інформаційною безпекою.

Навчання в універсітеті надало можливість студентам придбати і закріпити необхідні знання, вміння та навички, які вимагають роботодавці. Це обов'язково буде сприяти працевлаштуванню та просуванню в обраній професії.

Магістрами стали:

Андрущенко Катерина Юріївна, Батуркіна Анастасія Миколаївна, Костроміна Марія Олександрівна, Киричук Анна Олександрівна, Стешенко Олександр Михайлович, Аркуша Даніїл Олегович, Баленко Ольга Анатоліївна, Гарнатко Леонід Олегович, Матюх Віктор Юрійович, Побойний Олексій Сергійович, Самко Владислав Васильович, Ющенко Матвій Олександрович.

Професорсько-викладацький склад кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» вітає випускників та бажає найкращих результатів у виконанні своїх планів і бажань, в застосуванні та поглибленні набутих знань, у подальшій плідної професійної діяльності та успіхів у майбутньому!

Фотографії