Вітання випускникам магістрам спеціальності Телекомунікації та радіотехніка!

11:28, 01-02-2023

30 січня 2022 р. в Державному університеті телекомунікацій відбувся урочистий випуск здобувачів ступеня вищої освіти магістра денної форми навчання. Це урочиста подія за якою стоїть напружена праця науково-педагогічного колективу кафедри Телекомунікаційних систем та мереж, всіх співробітників Державного університету телекомунікацій і, звичайно ж, самих магістрів.

Шановні випускники! Колектив кафедри щиро вітає Вас з урочистою подією у Вашому житті – випуском зі стін Державного університету телекомунікацій! Згадуйте з теплотою незабутні роки навчання. Досягайте нових вершин і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, як буде процвітати наша держава.

Бажаємо завжди вірити в себе і надихатися підтримкою батьків та друзів, спиратися на знання, які ви отримали в університеті, та впевнено йти вперед до нових перемог за наміченими цілями!