Колектив кафедри Публічного управління та адміністрування вітає випускників спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» із успішним завершенням навчання та здобуттям ступеня «Магістр»!

11:07, 02-02-2023

Дорогі наші випускники, Ви – найкращі студенти Державного університету телекомунікацій! Ми пишаємося кожним із Вас!

Ви перегорнули ще одну сторінку Вашого життя, сподіваємося новий аркуш Ви заповнюватимете без помилок, а молодечі оптимізм і запал допоможуть Вам зорієнтуватися у правильному виборі життєвого шляху!

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, покоління, від яких залежить, якою стане Україна…

Щиро зичимо Вам здоров’я, натхнення, високих кар’єрних звершень, особистих перемог, реалізації найзаповітніших задумів та творчих планів! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай щастить!