Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем вітає магістрів із закінченням навчання!

14:57, 05-02-2023

Щиро вітаємо випускників спеціальності Інформаційні системи та технології із завершенням навчання!

Ви подолали черговий і дуже важливий рубіж в житті, отримали професійні знання, а також зросли як особистості.

Університет щиро пишається кожним випускником, ви – теперішнє і майбутнє всього ІТ. І ми переконані, що ви досягнете своїх вершин.

Навчання на нашій кафедрі Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем забезпечить вам це, адже у нас:

• Навчання на потужній матеріально-технічній базі університету, що надало можливість отримати вам практичні знання та вміння;
  • Отримання сертифікатів міжнародного зразка, що зробило вас конкурентоспроможними на ринку праці і допоможе отримати омріяну посаду в престижній компанії;
  • Участь компаній-партнерів університету, в освітньому процесі і які із великим бажанням приймають вас на роботу;
  • Посилене вивчення англійської мови надасть вам можливість стати першочерговим претендентом для роботодавців міжнародних компаній;

Опанування сучасних і перспективних технологій, яких навчали вас викладачі та носії практичних знань, представники компаній – це можливість зробити крок у цифровий простір та розбудовувати його!

Не забувайте своєї альма-матер та повертайтесь до нас на кафедру Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем у якості роботодавців вже відомими керівниками компаній!

Нехай міцніють ваші крила,
Та долі хай будуть щасливі!

Успіхів вам!