Підприємництво, торгівля та біржова діяльність – найсучасніша та найбільш затребувана спеціальність сьогодення

20:46, 06-02-2023

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» поєднує у собі спеціальні знання, уміння, та практичні навички щодо створення та здійснення успішного бізнесу, прибуткової торгівлі, а також ефективної біржової діяльності

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – це управлінець нового покоління.

Випускники спеціальності – конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже дана спеціальність має широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій.

У Державному університеті телекомунікацій освітньо-професійна програма підготовки фахівців передбачає динамічне, інтегративне та інтерактивне навчання. Значна увага приділяється аспекту орієнтації на сучасні наукові дослідження в галузі підприємництва, біржової діяльності та специфіки торговельної діяльності. Підготовка фахівців за спеціальністю  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» базується на проєктних та апробованих практичних результатах із врахуванням особливостей глобалізаційних процесів, а також динамічних процесів інтелектуалізації та інформатизації суспільства, сучасного інноваційного розвитку та дослідженні перспективних напрямів розвитку бізнесу в Україні.

Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються. Ключовий фактор – це бажання вчитися, а ми, зі свого боку - допоможемо розкрити свої таланти та реалізувати свою креативність, навчимо бути гнучкими, швидко адаптуватися до динамічних змін ринкового середовища.