Вручення сертифікатів студентам спеціальності 073-Менеджмент від партнера кафедри корпорації «Парус»

13:24, 20-02-2023

В урочистій обстановці колектив кафедри Менеджменту на чолі з завідувачем кафедри Насад Неонілою Вікторівною та директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій Федюнін Сергій Анатолійович привітали студентів 2 курсу групи МНД-21 з успішним закінченням курсу навчання : Користувач програмного забезпечення «Парус-Підприємство 7.40» модулі «Менеджмент і Маркетинг», «Персонал». Студенти спеціальності 073-Менеджмент отримали свої сертифікати, що підтверджують їх рівень кваліфікації в управлінській та діловій діяльності підприємства.

«Парус-Підприємство 7.40» модулі «Менеджмент і Маркетинг», «Персонал» – це інструмент який дозволяє реалізувати CRM стратегію за рахунок автоматизації діяльності відділів підприємства (продажу, маркетингу, сервісу та інших), які взаємодіють з клієнтами. В основному під час навчання студентів спеціальності 073-Менеджмент розглядались принципи та переваги застосування CRM-стратегії, яка дає змогу автоматизувати бізнес-процеси підприємства і сформувати базу лояльних клієнтів, а також організувати при потребі service-desk і саll-center.

Використання програмного забезпечення «Парус-Підприємство 7.40» модулі «Менеджмент і Маркетинг», «Персонал» у процесі практичного навчання студентів на 2 курсі з дисципліни «Бізнес-інформатика» на сьогодні є актуальним, оскільки дає можливість здійснювати якісну сучасну підготовку фахівців з менеджменту та відкриває для випускників Державного університету телекомунікацій ширші можливості для працевлаштування та забезпечить професійне та кар’єрне зростання.

Студенти спеціальності 073-Менеджмент Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій набули навичок роботи з програмами, які використовуються підприємствами України для управління взаємодією з клієнтами, бухгалтерського та складського обліку, нарахування заробітної плати, проведення оцінки свого фінансово-економічного стану, а також комерційними банками для визначення кредитоспроможності підприємств-позичальників. Тому студенти як майбутні менеджери, бухгалтери, економісти і фінансисти повинні мати практичні навички роботи з цими програмними продуктами.