Ознайомча практика в Smart Synergy для студентів другого курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

15:12, 21-02-2023

Завдяки плідному співробітництву кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем із вітчизняними та міжародними ІТ-компаніями студенти другого курсу спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології отримали можливість пройти практику в ІТ-компанії Smart Synergy під керівництвом досвідченого ментора - працівника компанії.

Сьогодні в рамках практики студенти відвідали офіс Smart Synergy, що дало можливість краще ознайомитися з робочими процесами та особливостями роботи в ІТ-секторі.

Саме навчання включає проходження курсів на платформі Microsoft Learn, а також виконання практичних завдань та тестів від викладача.

Студенти опановують такі знання та навички:

• основи хмарних технологій
  • робота з Microsoft 365
  • безпека і конфіденційність даних при роботі з хмарними технологіями
  • ліцензії Microsoft 365
  • основи Microsoft Azure
  • архітектура та служби Azure
  • управління та керування Azure

По завершенню навчання кожен студент буде мати можливість отримати сертифікацію від Microsoft, верифікувавши свій акаунт на порталі CloudReadySkills.

Фотографії