ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Системний аналіз, інтелектуальні системи для бізнесу та управління»

15:18, 22-02-2023

23-24 березня 2023 року кафедра Системного аналізу Навчально-наукового інституту телекомунікацій проводить ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Системний аналіз, інтелектуальні системи для бізнесу та управління».

Запрошуємо науковців вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти, аспірантів, здобувачів та студентів до участі у конференції!

До роботи оргкомітету конференції залучені представники Технічного університету Яс ім. Георге Асакі (Румунія), Азербайджанської державної морської академії, Державного університету телекомунікацій.

Основні напрямки роботи конференції:

СЕКЦIЯ 01. Математичні задачі та моделі системного аналізу.

СЕКЦIЯ 02. Системний аналіз в управлінні проектами, підприємствами, науковими та іншими організаціями.

СЕКЦIЯ 03. Розробка та інтелектуальний аналіз великих даних.

Матеріали, оформлені відповідно до вимог надсилати до 17 березня 2023 р. (включно) на адресу Оргкомітету t_gord@hotmail.com

За результатами конференції буде надруковано збірник тез.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Інформаційні матеріали