Збірна команда 18 лютого 2023 р. виступила на відкритому чемпіонаті м.Києва з перетягування канату в приміщенні

19:33, 26-02-2023

Збірна команда Державного університету телекомунікацій 18 лютого 2023 р. виступила на відкритому чемпіонаті м.Києва з перетягування канату в приміщенні, організаторами якого стали Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату та Департамент молоді і спорту КМДА.

Найсильніших атлетів України з перетягування канату представляли 5 закладів освіти столиці та  команди зі Львівщини, а саме Національної  академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Загалом в чемпіонаті взяли участь 9 чоловічих і 5 жіночих команд. Викладачі-тренери і представники кафедр фізичного виховання, що разом з командами брали участь в змаганнях і готували їх до виступів безмежно вдячні нашим Захисникам – завдяки зусиллям яких проведення цих і багатьох інших спортивних заходів серед учнівської і студентської молоді стало можливим зараз!

Слава Україні! Слава Героям!