NDG-сертифікація з Linux студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем в рамках ознайомчої практики

20:14, 26-02-2023

Кафедра Інженерії програмного забезпечення вітає своїх студентів з успішним проходженням ознайомчої практики!

Студенти, які обрали напрямком практики навчання на практичному курсу по Linux, окрім знань та практичних навичок також отримали сертифікати, які підтверджують їх компетентність, наповнюють їх резюме та дають можливість отримати робочі місця.

За період проходження курсу студенти отримали такі корисні навички:

• знання принципів роботи операційних систем Linux

• адміністрування систем Linux

• базовий та розширений файловий менеджмент

• робота з текстом та текстовими утилітами

• налаштування параметрів завантаження системи

• робота із повідомленнями ядра та рівнями виконання

• робота з системними директоріями та файлами

• адміністрування файлової системи

• робота із системним програмним забезпеченням

Також практиканти отримали сертифікати NDG, які засвідчують знання, що вони отримали, та їх компетентність при роботі з Linux. Крім того, наявність такого сертифікату в резюме спеціаліста дає можливість наблизитися до роботи мрії, адже документальне підтвердження знань - це важливо та актуально.

Завдяки виконанню великої кількості лабораторних робіт такі вміння краще засвоїлись, адже практика - це основа ефективності освітньої програми спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології в Державному університеті телекомунікацій згідно з принципами інноваційної освіти кафедри.

Бажаємо успіхів на захисті звітів ознайомчої практики!

Пишаємося досягненнями наших студентів!