Виробнича практика студентів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки у Кіберполіції

16:32, 27-02-2023

Студенти 3 курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки: Максутов Марсель, Прокопчук Денис, Співак Ілля, Лисенко Антон, Когут Дмитро та Сиротенко Дмитро у лютому-березні 2023 року отримали можливість пройти виробничу практику у Відділі протидії кіберзлочинам в Київській області Департамента кіберполіції Національної поліції України.

На базі відділу Кіберполіції Київської області здобувачі освіти ознайомлюються з роботою профільного підрозділу, поглиблюють свої знання в сфері кібербезпеки та інформаційних технологій. У разі успішного проходження практики бажаючі зможуть у майбутньому спробувати свої сили під час конкурсних відборів до Кіберполіції. Практика проходить під керівництвом Начальника відділу Кіберполіції Київської області - Віталія Панькова.

Всі студенти 2 курсу кафедри ІКБ також мали змогу відвідати відкрите заняття співробітника Кіберполіції - Артура Плаксюка 16 лютого онлайн, на якому Артур розповів про напрямки діяльності, основну цілі роботи Кіберполіції і нові проекти, а також відповів на чисельні запитання здобувачів освіти. Майбутні бакалаври дізнались про умови роботи у даній організації, які спеціалісти найбільш необхідні, розмір зарплатні та технічне оснащення.

Кіберполіція проводить активну діяльність для припинення кіберзлочинності і ми пишаємось, що наші студенти стали часткою цієї благородної та нелегкої справи.