Кращий викладач кафедри Комп’ютерної інженерії

12:53, 28-02-2023

Щороку серед студентів Державного університету телекомунікацій проводиться анонімне опитування щодо якості викладання та вміння знаходити підхід, спільну мову, доступно і зрозуміло доносити важливу теоретичну інформацію, а також корисні практичні навики до студентів.

Цей рік – не виняток! Незважаючи на дистанційну форму навчання, відключення світла, специфіку кафедри, яка вимагає вміння працювати з обладнанням та пошук нових форм навчання вибір студентами був зроблений.

Ми з радістю повідомляємо, що наш викладач Дмитро Олегович Розмаїтий отримав грамоту як кращий викладач кафедри комп’ютерної інженерії.

Ця відзнака є результатом відданої праці та досвіду викладання, який Дмитро Олегович передає своїм студентам. Він завжди ставить свою мету на найвищому рівні і допомагає студентам зрозуміти складні технічні питання.

Ми щиро вітаємо Дмитра Олеговича з цією відзнакою та бажаємо йому подальших успіхів у його професійній діяльності. Він є прикладом та натхненням для викладачів нашої кафедри, і ми пишаємося тим, що він є частиною нашої команди.