Олімпіада з математики Державного університету телекомунікацій (оголошення)

11:27, 07-03-2023

Олімпіадний рух з математики бере свій початок із кінця дев'ятнадцятого століття. Тоді, у Румунії, 1886 року, відбувся перший математичний конкурс серед випускників ліцеїв і саме тому 1886 р. вважається початком олімпіадного руху з математики. Першою повноцінною олімпіадою з математики вважається змагання учнів шкіл, проведене в 1894 році в Угорщині. Її організація була здійснена за ініціативи Угорського фізико-математичного товариства, яке очолював знаменитий угорський фізик Лоранд Етвеш. Із того часу олімпіади з математики проводилися щороку та вийшли на міжнародний рівень.

Всеукраїнські олімпіади регулюються Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, проводяться з навчальних дисциплін, напрямів та спеціальностей щороку з метою підвищення якості підготовки фахівців; системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Участь в олімпіаді надає можливість перевірити та критично оцінити набуті знання та власні здібності.

Олімпіада з математики є традиційним заходом у Державному університеті телекомунікацій, що надає можливості пошуку талановитої студентської молоді та сприяння реалізації її творчих здібностей.

23 березня 2023 року відбудеться олімпіада з математики Державного університету телекомунікацій (І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики).

Запрошуються усі бажаючі.