Робота мирних БПЛА на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

11:59, 07-03-2023

Жителі України мають сумний досвід від зустрічей з дронами, але викладачі та студенти кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, як і всі українці мріють про тихе небо, і використовують безпілотні літальні апарати виключно у мирних, дослідницьких та навчальних цілях.

Коли ми вирішили показати наші сучасні аудиторії майбутнім студентам на веб-сторінці кафедри, виникла ідея зробити цю роботу за допомогою дрону. Зйомка проходила під керівництвом старшого викладача кафедри – Віталія Вікторовича Марченка, який завершив навчальний курс «Оператор БПЛА» у Академії Dronarium.

Безпілотні літальні апарати є чудовим інструментом. Тепер дрони оснащені камерами з високою роздільною здатністю, а також можуть виконувати більший час польоту. Деякі навіть мають інтелектуальні режими польоту, які дають чіткі, стабільні знімки за мінімальних зусиль. Завдяки цим технологічним досягненням будь-хто може отримати масштабні пейзажні знімки, знімки з висоти пташиного польоту та багато інших.

Зйомка дроном революціонізує спосіб створення фільмів і відворення об’єктів. Пілотувати безпілотник може бути складно, треба потренуватися, перш ніж зйомка захопить вашу увагу. Опануйте зліт, утримуйте дрон у повітрі, створюйте прості форми та приземляйтеся. Використовуйте будь-яку корисну технологію, наприклад розширені можливості приземлення.

Було цікаво спостерігати за сірим «павучком» що дзижчав у повітрі, але якість роботи перевершила всі наші очікування і ми сподіваємось, що майбутні абітурієнти зможуть чітко побачити «в живу», де вони будуть працювати і отримувати нові знання.

Фотографії