Безкоштовне ІТ-навчання для старшокласників!

12:40, 07-03-2023

Головна мета – допомогти підліткам мати уявлення про технології та спробувати себе в ІТ-сфері.

Програма є безкоштовною для всіх участників та передбачає проведення ознайомчих лекцій на тему трендів та перспектив у ІТ, основних спеціалізацій та інструментів для роботи з кодом. Учасники матимуть можливість більш детально заглибитись у Front-end, C# чи Cloud Computing.

Pre-Junior Program – унікальний проєкт в ЕРАМ University, розроблений спеціально для школярів, які хочуть дізнатися більше про сферу ІТ та отримати базові знання та навички в розробці програмного забезпечення.

УЧАСНИКИ ДІЗНАЮТЬСЯ:

• Детально про ІТ сферу України, основні тренди та перспективи
  • Види ІТ компаній та чим вони відрізняються
  • Ролі та професії в ІТ сфері, основні спеціалізації
  • Робота в команді: Методологія Agile та фреймворк SCRUM
  • Інструменти для роботи з кодом (Git та ін.)

Крім загальних ознайомчих лекцій учасники зможуть заглибитися в один чи декілька напрямів на вибір: Front-end, C# та Cloud Computing. Учасники зможуть обрати напрям на власний розсуд або пройти всі три модулі.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

• Прийом заявок: до 17 березня, 13:00
  • Старт: 17 квітня
  • Тривалість: 10 тижнів
  • Час занять: 17:00 - 18:00
  • Формат: онлайн
  • Період розгляду заявок та відбору учасників: до 1 квітня

Графік занять: лекції проходитимуть 1-4 рази на тиждень, залежно від обраних напрямів.

Програма є повністю безкоштовною для всіх учасників і проходитиме онлайн, тому ми запрошуємо учнів з усієї України приєднатися та отримати свій перший досвід від експертів ЕРАМ University.

ЦЯ ПРОГРАМА ДЛЯ ТЕБЕ, ЯКЩО ТИ

• Учень 9-11 класу, якому на момент старту програми виповнилося 15 років
  • Цікавишся технологіями і хочеш дізнатися більше про сучасну ІТ сферу
  • Хочеш заглибитися в Front-End, C# aбо Сloud та зробити свій власний проект
  • Плануєш своє майбутнє в ІТ і хочеш дізнатися більше про те, що актуально в ІТ на сьогоднішній день
  • Мрієш спробувати себе в технологіях разом з найкращими викладачами та експертами ЕРАМ, найбільшої ІТ-компанії України.

Зрозумій яким ІТ-спеціалістом ти хочеш бути та вступай до Державного університету телекомунікацій!!!