Участь представника кафедри УІКБ в форумі BIT&BIS-2023 у Києві

15:18, 10-03-2023

Викладач кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ)  Якименко Ю.М. взяв участь в Міжнародному Форумі «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building» - BIT&BIS-2023, який відбувся  у Києві, 15 лютого 2023.

На Форумі було розглянуто широке коло питань, пов'язаних з інформаційними технологіями - від зберігання даних до мережевих і хмарних технологій, в тому числі - в умовах широкомасштабної війни і блекауту.

Відповідно до програми заходу виступили фахівці провідних компаній у сфері ІТ та кібербезпеки.

• Grandstream Networks. Мережеві рішення для вашого бізнесу;
  • Ключові уроки екстремальної міграції даних;
  • Сучасний захист даних;
  • З української хмари в Amazon і назад? Що чекає ринок хмар в 2023 році;
  • Створення ефективного SOC. Exabeam допоможе;
  • Краш-тест ІТ під час війни;
  • Інтерактивні рішення для внутрішньої та зовнішньої комунікації від Prestigio Solutions;
  • Цифровізація процесу обслуговування клієнтів під час воєнного стану в Україні;
  • Витоки даних. Кібер шахрайство. Кібервійна;
  • Комплексний підхід до аналізу і захисту мереж від Netscout;
  • Як забезпечили стійкість і працездатність ресурсів в умовах широкомасштабної війни і блекауту?
  • Новітній інструментарій для монтажу та тестування СКС;
  • Як інновації Open Compute Project допомагають у зниженні витрат та повторному використанні тепла.
  • Цифровий директор або хто має відповідати за цифровізацію в Раді Директорів/ в компанії ;
  •  Менеджмент 3.0.

Також відповідно до  програми Форуму BIT&BIS-2023 була  проведена ще цікава виставка, на якій свої розробки представли передові компанії:

Участь у Форумі — дозволяє отримати знання і думки експертів про найбільш актуальні питання кібербезпеки та їх бачення ефективної архітектури і нових технологій інформаційної безпеки, а також вектор змін в підходах кібербезпеки в державному та енергетичному секторах України в короткостроковій і довгостроковій перспективах в умовах війни.

Після участі в програмі всі учасники отримали відповідні сертифікати:

Матеріали Міжнародного Форуму BIT&BIS-2023 у Києві можна подивитися за посиланням: запис онлайн трансляції

Найбільш цікаві матеріали  виступів на Форумі викладені в додатку.

Набуті знання під час проведення Форуму  будуть доведені до викладачів кафедри і використані в навчальному процесі.