Державний Університет Телекомунікацій запустив Project-based Training - унікальну навчальну практику в партнерстві із EPAM Master’s Program.

17:27, 12-03-2023

Студенти програми та магістри кафедри Інженерія програмного забезпечення мали змогу працювати на реальних проєктах EPAM, де разом із професійними Менторами виконували технічні задачі в рамках вимог та потреб проєктів.

Учасники отримали досвід від старших розробників, вивчали підходи та стандарти EPAM, брали участь у регулярних зустрічах із командою та менторами, а головне – відточували навички, отримані протягом свого навчання на програмі та в університеті.

Фінальний етап Project-based Training – захист своєї роботи та отримання зворотного зв’язку від менторів та керівників практики, який допомагає вдосконалювати свої навички та знання.

При успішному завершенні практики, студенти отримують Сертифікат від EPAM. Крім того, виконані задачі та свій досвід на проєкті EPAM студенти можуть використовувати, як кейси в своїх резюме, а також для реалізації своїх магістерських кваліфікаційних робіт.