Кафедра Штучного інтелекту готує висококваліфікованих ІТ-фахівців

10:20, 13-03-2023

Кафедра Штучного інтелекту готує висококваліфікованих ІТ-фахівців, які отримують не тільки теоретичні знання, але і якісні практичні уміння і навички під час навчання. Саме тому важливим напрямком роботи кафедри є активна співпраця з провідними ІТ-компаніями.

У березні 2023 року кафедрою заключено Угоду про співпрацю з ІТ-компанією Matoffo.

Matoffo - це ІТ-компанія, яка займається майбутнім технологічних продуктів. Команда сертифікованих першокласних інженерів спеціалізується на масштабованих хмарних програмах і сервісах DevOps. Компанія є офіційним партнером AWS Select Tier Services.

Співпраця з компанією дозволить надавати студентам знання з хмарних обчислень та практичні навички по роботі з хмарними продуктами.

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною хмарної революції!