Виробнича практика в Huawei для студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем - якісна освітня програма та кар'єрна можливість

12:51, 13-03-2023

Завдяки плідному співробітництву кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та всесвітньо відомої компанії Huawei цього року, не зважаючи на складнощі ІТ-ринку України, 15 кращих студентів 3 курсу спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології відправилися на проходження виробничої практики в київський офіс Huawei.

Практика включає навчання та роботу з реальним обладнанням.

Кращі учасники практики зможуть претендувати на робочі місця у цій компанії в майбутньому.

Проходження даної програми дасть можливість нашим студентам отримати знання та навички, що ціняться ІТ-компаніями і допоможуть реалізувати успішну ІТ-кар'єру.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем бажає успіхів та пишається своїми студентами!

Фотографії