Практичне заняття з англійської мови під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами

13:38, 13-03-2023

Якщо Ви коли небуть спілкувались з іноземцями, то вас не міг не здивувати той факт, що більшість із них: італійців, американців, канадців та інших завжди вражає високий рівень освіти і культури українців, і їм завжди подобається повертатись до нас. Це приємне явище має в собі цілком логічне підгрунтя – високий, різносторонній та інноваційний рівень освіти. Ось і викладачі кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки були приємно вражені високим рівнем знань англійської мови серед старшокласників, коли вони вирішили розповісти їм про Державний університет телекомунікацій англійської мовою. Це найкраще покаже школярам, що англійську мову у ДУТ викладають професійно. Зустріч перетворилась на практичне заняття з іноземної мови за професійним спрямуванням. Діти швидко перекладали слова, що мають відношення до сфери телекомунікацій та підприємництва і давали змістовні відповіді на питання. Ми звернули їх увагу на нові для них професії, такі як – merchendiser або copywriter. Особливий інтерес та захоплення викликала посада фахівця з розслідування кіберзлочинів. Бути детективом, та ще і у цифровому світі – це не легка задача, але маючи за плечима знання та досвід, отриманий на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки – легко розкрити будь-яке проникнення у мережу.

На зустрічі школярі дізнались багато цікавих фактів про Державний університет телекомунікацій, нові професії та лексичний матеріал з англійської мови. Класний керівник та викладачі школи надавали всіляку підтримку нашій зустрічі.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з юними англійцями на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки!