Виробнича практика на підприємствах-партнерах кафедри МВТ – крок до професійного та успішного майбутнього студентів

13:24, 15-03-2023

Студенти 3 курсу відповідно до графіка освітнього процесу проходять виробничу практику на підприємствах-партнерах, з якими були укладені договори про проведення практики студентів кафедри МВТ.

Яскравим прикладом успішного ведення бізнесу, багаторічного співробітництва зі світовими виробниками систем відеоспостереження, аналітики і комплексів безпеки є компанія IQ Trading. Саме через відмінні лідерські якості керівництва компанії і конкретні досягнення в галузі IT кафедра продовжує співпрацю, а значить - забезпечує студентів актуальними теоретичними та практичними знаннями в сфері відеотехнологій.

Тому 3 курсу кафедри МВТ проходять виробничу практику в компанії IQ Trading, що дозволить познайомитися з новітніми технологічними рішеннями галузі відеоспостереження і такими системами як: розпізнавання обличчя при відеоспостереженні, оптимізація трафіку при передачі відеоінформаційного повідомлення, контроль сигнальних зон і багато іншого. Студенти виконують тестові та практичні завдання, визначають переваги та недоліки різних типів камер, вирішують ситуативні задачі, досліджують внутрішні компоненти камер на реальних прикладах самостійно.

Дані знання однозначно допоможуть студенту отримати перше високооплачуване робоче місце, а також реалізувати себе як фахівця в галузі цифрових інформаційних технологій.

Навчаючись на кафедрі МВТ, Ви зможете набути відповідних знань та практичних навичок, які дозволять пройти стажування та отримати сертифікат в компаніях-партнерах кафедри!