День відкритих дверей на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

14:48, 17-03-2023

Запрошуємо всіх бажаючих отримати якісну інноваційну вищу освіту та дослідити світ інформаційних технологій і захисту інформації на віртуальний день відкритих дверей кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій, викладачі якої готують фахівців за спеціальністю 125 Кібербезпека.

Кібербезпека - це процес захисту систем, мереж, програм та інформації від цифрових атак. Ці кібератаки зазвичай спрямовані на доступ, зміну або знищення конфіденційної інформації; вимагання грошей у користувачів за допомогою програм-вимагачів; або переривання звичайних бізнес-процесів. Запровадження ефективних заходів кібербезпеки сьогодні є особливо складним і важливим, оскільки пристроїв більше, ніж людей, а зловмисники стають все більш інноваційними. Тому для будь-якої компанії, лікарні, школи, університету, магазину або державної установи основним завданням є захист інформаційних ресурсів, які знаходяться та циркулюють в інформаційній системі, забезпечуючи конфіденційність, доступність та цілісність інформації.

Для забезпечення належної кібербезпеки необхідно підготувати висококваліфікованих фахівців. Потреба у таких фахівцях зростає з кожним днем, що зумовлено великою кількістю кібератак, які стають більш витонченими з розвитком інформаційних технологій. Данні аспекти показують актуальність, престижність та перспективність спеціальності 125 Кібербезпека кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки.

Навчаючись на нашій кафедрі ви зможете працювати у сфері кібербезпеки на посадах:

• фахівець з інформаційної безпеки,
  • фахівець з безпеки мереж,
  • фахівець з криптозахисту,
  • адміністратор безпеки,
  • інженер з захисту інформації в комп’ютерних системах,
  • фахівець з розслідування кіберзлочинів,
  • аналітик безпеки

Приєднуйтесь до нашого заходу 23 березня 2023 року  (четвер) о 15:00, щоб дізнатись більше про майбутню професію, яку Ви можете отримати на кафедрі ІКБ; кібербезпеку; навчальні програми; викладачів; партнерів-роботодавців; найновіше обладнання та затишні аудиторії. Для реєстрації переходьте за посиланням.