Наша спеціалізація - впевненість та безпека

11:22, 18-03-2023

На початку XXI століття соціальні мережі стали дуже популярними. Люди використовують їх, щоб підтримувати зв'язки зі своїми родинами та друзями.

Але не всі підозрюють, що користування Інтернетом у добу соціальних медіа чи, як її ще називають, Web 2.0. Поняття Web 2.0., соціальний софтвер, сайти соціального мережування, такі як Facebook, Twitter, MySpace, з'явилися в цьому контексті. Разом із цими платформами сформувалася й зберігається величезна кількість персональних даних, які систематично оцінюються та використовуються рекламодавцями для пошуку своїх таргетингових користувачів.

У світі глобальної економічної конкуренції, кризи та побоювання тероризму і корпорації, і державні установи мають дедалі більший інтерес до цих персональних даних. Тому особливо важливими стають такі питання:

• як змінюється ландшафт у цій сфері;
  • як відбувається збирання комерційних персональних даних для реклами;
  • як співвідносяться сайти для споживачів та інтерактивні медіа;
  • як відбувається саморозкриття в соціальних мережах;
  • як стежать за тими, хто обмінюється файлами;
  • як трактується прайвесі в добу Інтернету;
  • що таке громадянське самостеження за сайтами соціальних мереж та мережеве стеження в транснаціональному просторі.

На ці та багато інших запитань наша кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту готова дати відповідь та навчити майбутніх спеціалістів бути впевненими у їхніх діях в кіберпросторі, щоб не витрачати час на сумніви та діяти максимально швидко та ефективно, а це дуже цінується, враховуючи стан нашої країни. Ми навчаємо студентів думати як справжні фахівці, діяти як справжні фахівці, а саме головне надаємо їм високоякісну освітню базу, щоб вони БУЛИ фахівцями. А це не аби яка перевага для роботи у як українських, так і закордонних компаніях.

До речі про впевненість, якщо ви, наше майбутнє, маєте сумніви у своїх силах в математиці, не зовсім розумієте те, що вам викладають в школі, то спеціально для боротьби з вашою проблемою завідувач кафедри Шуклін Герман Вікторович проводить БЕЗКОШТОВНІ додаткові заняття з математики, щоб ви відмінно склали НМТ та перейшли на набагато цікавіший рівень навчання в університеті.