УВАГА!!! Шановні студенти-футболісти розпочинаємо проведення тренувального та ігрового процесу

16:03, 19-03-2023

УВАГА!!!

Шановні студенти-футболісти відповідно до Розкладу спортивної секції ДУТ з футболу розпочинаємо проведення тренувального та ігрового процесу на футбольному полі КНУБА (футбольна асоціація студентів Києва) у понеділок о 12.30 збір біля входу в Спорт-комплекс вул. Освіти, 3.

Професійний тренер-старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання ДУТ Кузнєцов Олексій Михайлович зустріне та організаційні питання (вхід до Спорт-комплексу, роздягальня, форма) поясне. Мяч кожен студент-футболіст приносить особисто свій.

Прохання приходити завчасно, переодягатися та в готовності в чітко встановлений час з тренером-викладачем розпочинати тренування.

Бажаємо всім спортивного настрою та вдалих тренувань.