Зустріч викладачів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки із старшокласниками школи № 115

09:58, 24-03-2023

Сьогодні для України настали складні часи, але життя триває і навчальний процес продовжується у змішаному форматі. Викладачів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки запросили до школи № 115 провести презентацію Державного університету телекомунікацій. Діти мали змогу дізнатись про те, що підготовка за спеціальністю у ДУТ починається не з третього, а з першого курсу. Посилено вивчається англійська мова протягом усіх років навчання: на 1-2 курсі - три пари занять на тиждень, на 3-4-5 курсах за всіма дисциплінами, які викладаються, 20% занять по всім дисциплінам проводяться англійською мовою. Ми також звернули увагу старшокласників на те, що до проведення занять залучаються практики - працівники профільних компаній. Студенти проходять навчальну практику на базі компаній-партнерів, потенційних роботодавців. Школярі дізнались, що навчаючись на нашій кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки вони зможуть працювати у сфері кібербезпеки на посадах:

• фахівець з інформаційної безпеки
  • фахівець з безпеки мереж
  • фахівець з криптозахисту
  • адміністратор безпеки
  • інженер з захисту інформації в комп’ютерних системах
  • фахівець з розслідування кіберзлочинів
  • аналітик безпеки

Наша зустріч відбулась у теплій та дружній атмосфері і ми домовились, що побачимось знову на день відкритих дверей кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки.