День відкритих дверей на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки

12:35, 24-03-2023

23 березня 2023 року учні старших класів мали змогу відвідати віртуальний день відкритих дверей кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій. Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор Галина Іванівна Гайдур особисто познайомила дітей з кафедрою, навчальними програмами, науково-педагогічним персоналом, сучасним обладнанням та комфортними аудиторіями.

Особливість кафедри - підготовка фахівців з кібербезпеки цифрового простору сфер діяльності людини. Потреба у таких фахівцях зростає з кожним днем, що зумовлено великою кількістю кібератак, які стають більш витонченими з розвитком інформаційних технологій. Саме це вказує на актуальність, престижність та перспективність спеціалізації кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки.

Галина Іванівна розповіла, що випускники кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки знають та вміють впроваджувати технології побудови комп’ютерних систем та мереж, застосовують методи та засоби захисту інформаційних систем організацій; проводять аналітику загроз та вразливостей, вміють застосовувати мови програмування та технології інтеграції програмних продуктів кібербезпеки; використовують найефективніші методи криптографічних перетворень; проводять розслідування інцидентів безпеки та володіють навичками цифрової криміналістики.

Старшокласники дізнались про особливості формування освітніх програм «Інформаційна та кібернетична безпека» та про те, що кафедрою укладені договори про співпрацю з компаніями, які є світовими лідерами в галузі кібербезпеки такими як  ІВМ, CISCO, ESET та  українськими  провідними компаніями EUROTELECOM, СІТОН ГРУП, Світ ІТ, АВТОР, ІТ Спеціаліст, які є і партнерами і потенційними роботодавцями для студентів кафедри. Ці компанії визначають компетенції, за якими здійснюється навчання на кафедрі, та надають нашим студентам можливість проходити практики та стажування з подальшим працевлаштуванням.

Юні учасники онлайн зустрічі подякували завідувачу кафедри за презентацію та висловили своє бажання навчатись саме у Державному університеті телекомунікацій.