Ознайомча практика в міжнародній ІТ-компанії «Міратех» - перша сходина до успішної кар’єри економістів

14:18, 27-03-2023

Для того, щоб студенти  спеціальності 051 «Економіка» мали змогу працевлаштуватись на високооплачувані посади – кафедра економіки співпрацює з провідними ІТ-компаніями! Як відомо, компанія «Miratech» успішно працює у сфері ІТ-аутсорсингу вже багато років. А з 2017 року вона є і генеральним партнером кафедри економіки.

Маючи філіали у багатьох країнах світу «Miratech» систематично ділиться досвідом роботи з майбутніми фахівцями ІТ-спрямування і допомагає їм будувати кар’єру.

Першим кроком у здобутті омріяної професії є проходження практики на базі компанії-партнера.  Не порушуючи традицій минулих років і в цьому році студенти освітньої програми «Економіка підприємств ІТ-бізнесу» пройшли ознайомчу практику у цій компанії. Ознайомча практика, яка проводиться на другому курсі, є найкращим способом закріпити набуті навички з таких важливих дисциплін, як: економіка ІТ-підприємства, маркетинг, соціальна відповідальність бізнесу, практикум рекламних презентацій.

Кожного року наші студенти з нетерпінням чекають зустрічі з керівниками департаментів компанії «Miratech»! І це не дивно. Адже зустрічаючись з фахівцями-практиками студенти поринають у реальний світ ІТ-бізнесу і опановують його закони.

Miratech допомагає фантазерам змінювати світ! Ця  міжнародно визнана компанія дозволяє стартапам, компаніям середнього розміру та великим транснаціональним компаніям досягати своїх стратегічних бізнес-цілей за рахунок високопродуктивних технологічних рішень.

У цьому році найкращі представники компанії розповіли студентам про свою роботу, про сучасні напрями діяльності компанії. Майбутні економісти мали прекрасну змогу переконатися –  які великі можливості для працевлаштування в ІТ-сфері дає їм обрана спеціальність!

Колектив кафедри економіки та студентство щиро дякує компанії «Miratech» за цікавий, насичений, мотивуючий захід та з нетерпінням чекає на нові зустрічі!

Більш докладно про можливості, які відкриває компанія "Miratech " для наших студентів, дивіться на YouTube:

До нових зустрічей, шановні друзі!