Що таке цифровізація та як вона вплинула на наше життя

18:11, 27-03-2023

21 століття - чудеса творить не любов, а технології

Ще 10 років назад ніхто не міг подумати, що станеться в сучасному світі. Ми будемо мати електронні паспорти, права, студентські квитки та багато інших документів. Майже все наше життя зараз знаходиться в телефонах та компʼютерах, через це ми ставимо паролі на телефони, щоб ніхто не зміг “полізти” в особисте життя.

Covid-19 та війна сприяли тому, щоб цифровізація охопила все наше життя. Зараз вже дуже важко зібратись та вийти на навчання очно, оскільки краще слухати пари вдома. Навіть до магазину можна не ходити, тому що все за вас зробить доставка.

Цифровізація - це визначальна тенденція розвитку людської цивілізації, яка формує більш інклюзивне суспільство та кращі механізми управління, розширює доступ до охорони здоров’я, освіти та банківської справи, підвищує якість та охоплення державних послуг, розширює спосіб співпраці людей.

Цифрові технології дозволяють мати бізнес у будь-якому куточку світу, оскільки ти можеш вийти на звʼязок за допомогою Zoom, Meet та багато інших платформ.

Цифровізація це не тільки суцільний плюс, а також і великий мінус для ринку праці через те, що удосконалюється автоматизація  та робототехніка, і це стане причиною масового безробіття, оскільки роботам не треба буде платити гроші. Серед інших викликів — проблема безпеки та порушення конфіденційності, поглиблення соціальної відчуженості, стирання етичних меж (неможливість контролювати у майбутньому штучний інтелект), зниження культурного розвитку.

Зараз цифровізація для нас це все: вона володіє світом, вона є в кожному будинку. У 21 столітті є сенс опановувати цифровізацію, поки вона не опанувала вас.

Тому запрошуємо Вас на навчання за освітньою програмою «Технології цифрового розвитку», де Ви зможете керувати процесом цифровізації: розробляти програмні продукти, освоювати сучасні інформаційні технології, забезпечувати безпеку власних розробок.

Щоб дізнаватися детальну інформацію з приводу вступу на спеціальність приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу:  https://t.me/technologies_of