Практика. Фінал

09:43, 01-04-2023

Практика для студентів 3-го курсу підійшла до кінця. Робота була плідною, та принесла чималий результат як для студентів кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту, так і для наших лабораторій. Весь час студенти займались налагодженням та апгрейдом нашого спеціалізованого обладнання в лабораторії, яке ми використовуємо на наших лабораторних роботах. Аналогічним обладнанням майбутні спеціалісти будуть користуватись і на роботі, тому це неабияка перевага нашого методу навчання, адже ми використовуємо навчальний час лише для необхідних студентам знань.

Як результат, студенти отримали досвід роботи з обладнанням, його обслуговування та більше дізнались про фізичний метод його роботи. В свою чергу лабораторія отримала доглянуте обладнання, яке пройшло планове ТО та готове до використання в майбутньому.