Гурток «3D моделювання» для студентів кафедри Технологій цифрового розвитку

10:51, 11-05-2023

Нещодавно кафедра Технологій цифрового розвитку запустила гурток з 3D моделювання для студентів, які зацікавлені у вдосконаленні своїх навичок 3D моделювання та розширенні знань у цій галузі. Цей гурток дасть можливість студентам спільно працювати над проектами з 3D-моделювання, ділитися досвідом та знаннями, а також вчитися один в одного.

Курс "3D моделювання", який викладає Іван Олейніков, покликаний познайомити студентів зі світом тривимірного моделювання та його практичним застосуванням. Курс буде зосереджений на навчанні студентів основам 3D-моделювання, за допомогою ПЗ для 3D-графіки Blender. Це програма з відкритим вихідним кодом, яка широко використовується в індустрії для різних застосувань, включаючи анімацію, візуальні ефекти, відеоігри та архітектурну візуалізацію. Це чудовий інструмент для початківців, який містить інструменти створення складних 3D-моделей та анімації.

На цьому курсі студенти дізнаються, як використовувати Blender для створення 3D-моделей з нуля, починаючи з базових форм і поступово створюючи більш складні моделі. Вони також дізнаються, як текстурувати свої моделі, додавати освітлення та камери, а також анімувати їх.

Курс аналізує найпопулярніші 3D-додатки та застосовує техніки, що використовуються в індустрії, включаючи полігональне моделювання, моделювання розбиття, ліплення та багато іншого. Студенти також дізнаються, як оптимізувати свої моделі для додатків у реальному часі, таких як ігри та віртуальна реальність.

Загалом, цей курс є чудовою можливістю для студентів отримати практичний досвід у 3D моделюванні та розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в галузі.

Шановні вступники! Якщо Ви мрієте про кар'єру в ІТ та бажаєте отримати високооплачувану роботу, то наша спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" освітня програма "Технології цифрового розвитку" - саме те, що Вам потрібно. Долучайтесь до нашої команди та отримайте широкі можливості для розвитку у цифровому світі!

Щоб дізнаватися детальну інформацію з приводу вступу на спеціальність приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу: https://t.me/technologies_of