Всесвітній день пароля – перший четвер травня

20:24, 04-05-2023

Історія появи. Дослідник безпеки Марк Бернетт у своїй книзі «Ідеальні паролі» у 2005 році вперше заохочував людей провести «день пароля». Надихнувшись його ідеєю, у травні 2013 року Intel Security виступила з ініціативою оголосити перший четвер травня Всесвітнім днем ​​пароля. Запроваджений Big Monocle у 2016 році День пароля має на меті привернути увагу до необхідності надійної безпеки паролів.

Тому щороку в перший четвер травня відзначається Всесвітній день пароля, який пропагує кращі звички використовувати паролі. Паролі є критично важливими для нашої цифрової ідентифікації, що дозволяє нам отримати доступ до онлайн-покупок, знайомств, банківських послуг, соціальних мереж, приватної роботи та життєвого спілкування тощо. В кожного з нас є пароль на ПК, від WiFi роутера, пароль на телефоні і незчисленна кількість акаунтів на різних сайтах. Таким чином у кіберсвіті паролі важливі. Окрім збереження вашої інформації в автономному режимі, довгі, унікальні та складні паролі найкраще захищають вашу цінну інформацію.

Кафедра Комп'ютерної інженерії вчить своїх студентів як зібрати, налаштувати, захистити свій ПК; як створити базу даних з надійним паролем та підключити її, щоб можна було реалізувати свій потенціал в створенні вебсторінок та сайтів; як створити і захистити локальну, корпоративну чи іншу мережу з сервером та навчить Вас управляти ними і ще багато всього іншого.

Якщо Вас цікавить ІТ напрямок і комп'ютер - це Ваш друг, з яким "на ти", то вибравши нашу кафедру для навчання, Ви вдосконалите свої навички та дізнаєтесь ще більше нового! Або якщо Ви новачок в цій сфері, то ми Вас також зможете навчити всьому необхідному та надати першокласні навички для успішного працевлаштування! Переходьте за посиланням https://allmylinks.com/dut-kaf-ki там Ви знайдете всі необхідні посилання та інформацію для успішного вступу.

Не забувайте про дні відкритих дверей, які відбуваються ЩОЧЕТВЕРГА о 15:00 в ZOOM. Все це Ви дізнаєтесь за єдиним посиланням!

Ми чекаємо саме на Вас!