Щоденники кіберзахисника

11:09, 08-05-2023

Випускники кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки швидко влаштовуються на роботу у провідні міжнародні компанії та організації України на посади: фахівець з інформаційної безпеки, фахівець з безпеки мереж, фахівець з криптозахисту, адміністратор безпеки, інженер з захисту інформації в комп’ютерних системах, фахівець з розслідування кіберінцидентів,  аналітик безпеки інформаційних систем. Але родзинкою навчального процесу кафедри ІКБ є можливість для бакалаврів та магістрів успішно поєднувати навчання та роботу за фахом.

Яскравим прикладом є наш студент 4 курсу - Мишко Нікіта, який успішно навчається і працює у провідній українській компанії «Інтернет та ТБ провайдер Znet». Нікіта дізнався про кафедру ІКБ від друзів. Найбільше в університеті йому подобається можливість поєднувати роботу із навчанням, адже педагоги не тільки викладають матеріал, а і дають поради навіть у професійних питаннях.

У компанії «Інтернет та ТБ провайдер Znet» бакалавр ефективно використовує автоматизовану систему розрахунків, професійно орієнтується у налаштуваннях мережевого обладнання та його характеристиках, швидко виконує діагностику проблем з підключенням або зловмисним проникненням у систему. Однією із його постійних задач є налагодження конфігурації кінцевого обладнання користувача і організація захищеного віддаленого доступу до комутаторів та оптичних лінійних терміналів.

Ми бажаємо Нікіті Мишку натхнення та успішного кар’єрного розвитку!