Проведено заключне засідання наукового гуртка кафедри УІКБ

13:37, 08-05-2023

Було проведено заключне засідання наукового гуртка кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ) «Технічні та організаційні аспекти захисту інформаційних систем і проведення аудиту стану інформаційної безпеки» (керівники наукового гуртка Рабчун Д.І., Запорожченко М.М. і Тищенко В.С.). В роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка та викладачі кафедри.

Протягом навчального року учасники ознайомилися з основними поняттями та термінами аудиту інформаційної безпеки, нормативно-правовою базою, яка регулює проведення аудитів, основами тестів на проникнення, методами пошуку й аналізу вразливостей в корпоративних інформаційних системах та поширеними практиками захисту від загроз, які можуть бути реалізовані за їх допомогою.

Також були підготовлені матеріали для участі в конференціях кафедри та університету, серед яких – «Стратегії кіберстійкості: управління ризиками та безперервністю бізнесу», «Актуальні проблеми кібербезпеки» та інші.

Зі студентами групи УБД-41, які в цьому навчальному році завершують навчання та захищають кваліфікаційну роботу, було проведено консультаційні заняття щодо уточнення тем наукових робіт та напрямів дослідження, пов’язаних з тематикою гуртка, щодо оформлення висновків до роботи, доповіді та презентації для успішного їх захисту.