Що таке дуальна освіта та як вона функціонує для студентів спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології

16:06, 11-05-2023

Дуальна освіта - це форма навчання, яка поєднує теоретичні знання та практичний досвід. Ця освітня система передбачає тісний зв'язок між навчальним закладом та підприємством, де студенти можуть отримати практичні навички у своїй професії.

Студенти можуть стажуватися у відомих IT-компаніях, де мають можливість застосовувати свої знання на практиці.

Крім того, дуальна освіта допомагає студентам знайти роботу після закінчення навчання, оскільки вони мають практичний досвід у своїй професії та знайомі з ІТ-підприємств.

У загальному, дуальна освіта для студентів спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології є вигідною формою навчання, яка дозволяє отримати необхідні знання та практичний досвід для успішної кар'єри в IT-галузі.

Основні тези про дуальну освіту, визначені Законом України "Про професійну освіту":

• дуальна освіта - це один із типів професійної освіти, який поєднує теоретичну і практичну підготовку студентів у навчальних закладах та на підприємствах, установах та організаціях різних форм власності;
  • дуальна освіта забезпечує відповідність підготовки фахівців вимогам ринку праці та покращує їх інтеграцію у світовий ринок праці;
  • дуальна освіта дозволяє студентам отримати практичні навички та досвід у роботі з сучасними технологіями та обладнанням, що сприяє підвищенню їх професійної майстерності та конкурентоспроможності на ринку праці;
  • дуальна освіта передбачає тісний зв'язок між навчальним закладом та підприємством, що забезпечує студентам можливість навчатися з урахуванням реальних потреб ринку праці;
  • дуальна освіта сприяє розвитку партнерських відносин між навчальними закладами та підприємствами, що забезпечує ефективне використання ресурсів та підвищує ефективність професійної підготовки.

Активна співпраця кафедри Інженерії програмног забезпечення автоматизованих систем з такими крупними компаніями, як Huawei, Mikrotik, Vodafone, Pipl і т. д. дозволяє забезпечувати студентів спеціальності 126 Інформаційні системи та технології якісними, ефективними практиками та додатковими освітніми подіями.

Бажаєш дізнатися більше про вступ у 2023 році? Підписуйся на наш телеграм-канал!