Ким можуть працювати випускники та студенти спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології

23:44, 11-05-2023

Студенти та випускники, які здобувають освіту за спеціальністю 126 - Інформаційні системи та технології, мають широкі можливості працевлаштування в інформаційних технологіях.

У цій галузі можна знайти роботу на різних посадах, таких як програміст, розробник веб-сайтів, аналітик даних, тестувальник програмного забезпечення, системний адміністратор та ін. Більшість вакансій вимагають знання мов програмування, баз даних, операційних систем та інших технологій.

Крім того, випускники можуть працювати в IT-компаніях, банках, медичних установах, телекомунікаційних компаніях та інших галузях, де використовуються інформаційні технології.

Важливо зазначити, що це не є вичерпним списком, а лише загальним переліком потенційних місць роботи.

Досягнення в інформаційних технологіях можуть привести до розвитку кар'єри та можливості працювати на високооплачуваних посадах.

Загалом, інформаційні технології - це перспективна галузь, яка надає студентам та випускникам багато можливостей для успішної кар'єри.

Середні зарплати в Києві для різних посад в ІТ-галузі рівнів junior-middle:

• програміст: від 25 000 грн до 60 000 грн на місяць;
  • розробник веб-сайтів: від 18 000 грн до 40 000 грн на місяць;
  • аналітик даних: від 20 000 грн до 50 000 грн на місяць;
  • тестувальник програмного забезпечення: від 12 000 грн до 30 000 грн на місяць;
  • системний адміністратор: від 18 000 грн до 40 000 грн на місяць.