Відбувся попередній захист бакалаврських робіт студентів кафедри комп’ютерної інженерії

08:22, 14-05-2023

10.05.2023 р., 11.05.2023 та 12.05.2023  з метою ґрунтовної підготовки студентів до захисту бакалаврських робіт на кафедрі комп’ютерної інженерії відбувся попередній захист кваліфікаційних бакалаврських робіт студентами 4-го року навчання денної та 5-го року навчання заочної форми за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія». Перший бакалаврський рівень вищої освіти за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» здобуває 52 студенти денної форми навчання та 16 студентів заочної форми навчання.

Передзахист – це виступ перед викладачами кафедри, де остаточно формулюється тема дипломної роботи та розкриваються її основні моменти.

Передзахист дуже важливий, адже від того, наскільки добре ви будете підготовлені , багато в чому буде залежати остаточна оцінка на захисті.

Тільки в цей період можна об'єктивно оцінити якість виконаної роботи , виявити мінуси і плюси, слабкі та сильні місця , а викладачі висловлять вам останні рекомендації щодо поліпшення диплома та усунення недоробок.

Студенти успішно пройшли передзахист, гідно представили свої наукові доробки, які здійснювалися під керівництвом досвідчених наукових керівників та консультантів.

У своїх наукових доповідях студенти висвітлювали актуальні питання проектування, розробки, тестування та підтримки програмного забезпечення та апаратного забезпечення комп'ютерних систем.

Викладачі відмітили високий рівень продемонстрованих наукових розвідок окремих студентів, наукову і практичну цінність отриманих практичних результатів, одночасно порекомендували звернути увагу студентів на підготовку до виступу, регламент та презентацію слайдів до бакалаврської роботи. Деякі роботи студентів отримали зауваження та побажання щодо оформлення наукової літератури, більш ґрунтовного висвітлення результатів своєї роботи та технічного оформлення роботи.

Зауважимо, що всі студенти мають наукові публікації, окремі з них у фахових вітчизняних виданнях. Студенти продемонстрували вільне володіння матеріалом, вміло добирали аргументи під час відповідей на запитання.  Будь-якій справі не завадить тренування. Це стосується і такого важливого моменту, як захист диплома. Тому викладачі вищих навчальних закладів різних країн вважають, що студентам просто необхідна така «репетиція» одного з найважливіших моментів в житті студентів.

Пишаємося нашими студентами і бажаємо успішного захисту та подальших наукових звершень.