Компанія Matoffo долучилась до навчального процесу студентів бакалаврів на кафедрі Штучного інтелекту!!!

13:58, 15-05-2023

Стартував курс «AWS Cloud Practitioner - хмарні технології», який надає студентам кафедри наступні можливості:

• кожен студент після курсу отримує сертифікат про закінчення курсу;
  • найбільш успішним студентам буде оплачена вартість сертифікаційного екзамену;
  • всі студенти які успішно склали сертифікаційний екзамен будуть прийняті на стажування в компанію;
  • студентам, які успішно проходять стажування буде запропонована робота в компанії з зарплатою $400 - $500.

Кафедра Штучного інтелекту вдячна ІТ-компанії Matoffo за участь у навчальному процесі та отриманні студентами саме тих практичних знань, які на сьогоднішній день є найбільш актуальними!