Вступ 2024: Освітні програми кафедри документознавства та інформаційної діяльності – найвагоміший аргумент вибору спеціальності

18:18, 15-05-2023

В епоху глобального інформаційного суспільства вища освіта повинна бути якісною та професійною. Стати такою вона може лише за умови розроблення досконалих освітніх програм.

Освітня програма ˗ документ, що містить комплекс навчальних дисциплін, завдяки яким здобувачі вищої освіти досягають визначених цією програмою очікуваних результатів навчання. Затверджує освітню програму ректор університету.

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності навчають за освітніми програмами - «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. За цими освітніми програмами готують фахівців, готових обіймати практичні, прикладні професії, – спеціаліста з електронного документообігу, кадровика, фахівця відділу прес-служби, інформаційного аналітика, спічрайтера, копірайтера зі знанням іноземної мови, фахівця з політичного консалтингу, спеціаліста відділу зв’язків з громадськістю, PR-менеджера.

Щороку, ураховуючи вимоги галузевих об’єднань роботодавців, пропозиції Міністерства освіти і науки України, галузевих державних органів, академічної спільноти, здобувачів вищої освіти, на кафедрі відбувається перегляд та оновлення освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Цьогоріч робочі групи під керівництвом гарантів - Катерини Климової (ОП «Документознавство та інформаційна діяльність»), Тетяни Сидоренко (ОП «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю») - проаналізували та обговорили зміст освітніх програм. На засіданні були присутні науково-педагогічні працівники, які викладають на цих освітніх програмах, директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва С. А. Федюнін; здобувачі вищої освіти – Єлизавета Панасюк, студентка групи АЗД-21, Андрій Лобань, студент групи ДЗД-21, Ольга Теличко, студентка групи ДЗД-31, Ольга Шило, студентка групи АЗД-41; представники роботодавців – Юрій Ковтанюк, заступник генерального директора з наукової роботи Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, Денис Гетьман, директор АТ «Гуд Сервіс». На порядку денному постало осучаснення змісту освітніх компонентів, уточнення термінології відповідно до чинних нормативних документів.

Обмін досвідом, урахування думок здобувачів вищої освіти, представників роботодавців, академічної спільноти – це корисна праця для покращення якості викладання, формування професійних компетенцій студентів, що навчаються за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність» й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Освітні програми обговорено, осучаснено з урахуванням останніх науково-технічних досягнень. Наші студенти здобувають якісну європейську освіту, навчаючись за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність й «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» першого (бакалаврського) рівня.

ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ СЕРЕДНІХ ОСВІТНІХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАКЛАДІВ, знайомтеся з нашими освітніми програмами на сторінці кафедри в рубриці «Освітньо-професійні програми» й приєднуйтеся до студентської спільноти кафедри документознавства та інформаційної діяльності!