Святкування всесвітнього дня електрозв'язку та інформаційного суспільства

17:28, 16-05-2023

17 травня в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбудеться святкування Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства, у честь чого буде проведено концерт о 14:00 в актовому залі.

17 травня, відзначається Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства (World Telecommunication and Information Society Day). До 2006 року цей День святкувався як Міжнародний день електрозв’язку або Всесвітній день телекомунікацій (World Telecommunication Day). Це свято відзначалося з 1969 року за рішенням сесії Адміністративної ради Міжнародного союзу електрозв’язку. Дата святкування вибрана у зв’язку з тим, що саме 17 травня 1865 року в Парижі було підписано першу міжнародну Телеграфну Угоду, і саме тоді був заснований Міжнародний Телеграфний Союз.

Коли ми думаємо про телекомунікації сьогодні, Інтернет як всюдисуща мережа часто стає першою асоціацією. Завдяки Інтернету, з'єднання і контакти по всьому світу знаходяться на відстані одного кліка або голосової команди, інформація доступна нам в безпрецедентному обсязі - в цілому спілкування ніколи не було таким простим, прямим і глобальним, як сьогодні. Але телекомунікації були можливі вже в 19 столітті - навіть за межами національних кордонів.

У цьому році Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства присвячений темі «Забезпеченню позитивних результатів використання штучного інтелекту для всіх», яка має привернути увагу до потенціалу штучного інтелекту з метою прискорення досягнення цілей сталого розвитку, визначених ООН на період до 2030 року. Тому спеціальність Комп’ютерні науки має безпосереднє відношення до цього святкування.

Вітаємо всіх причетних до сфери інформаційно-комунікаційних технологій зі святом та бажаємо вагомих успіхів, втілення нових ідей та трудових досягнень!

Якщо Ви читаєте цю статтю, значить, ви так само залучені в інформаційне суспільство. Так що не будьте зовсім пасивним, відзначайте Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства.

Відвідуючи захід, ви отримаєте купу позитивних емоцій.

Вас супроводжуватимуть:

• співи;
  • танці;
  • нагородження спортсменів;
  • виступ спонсорів та партнерів кафедр
  • унікальний номер від адміністрації;

Вхід вільний, ми чекаємо саме на Тебе!