Підготовка студентів на кафедрі Інтернет-технологій

10:44, 18-05-2023

Інтернет-технології та електронні комунікації – це один з найважливіших напрямків ІТ-сфери, що стрімко розвивається.

У процесі навчання за унікальною освітньою програмою «Інтернет-технології» студенти вивчатимуть навчальні дисципліни, які дають фундаментальні знання про інформацію, способи її обробки та захисту в інфокомунікаційних мережах, грунтовні знання про сучасні ІТ-технології та технічні засоби зв’язку.

Навчання на кафедрі забезпечить студентам оволодіння навичками використання програмних засобів і роботи в комп’ютерних мережах, вміннями створювати та використовувати Інтернет-технології, здатністю проектувати нові інфокомунікаційні мережі, цифрові системи передачі даних тощо.

Значний обсяг навчальних дисциплін спрямований на надання студентам навичок програмування сучасних Інтернет-технологій, інфокомунікаційних систем, комп’ютерних мереж, мобільних пристроїв тощо.