День вишиванки!!!

11:08, 19-05-2023

З метою сприяння національній єдності та, зокрема, згуртування студентів та науково-педагогічних працівників навколо важливих національно-патріотичних атрибутів української державності в Державному університеті телекомунікацій адміністрація закладу, науково-педагогічні працівники та студенти взяли участь у флешмобі до Дня вишиванки.

День вишиванки – справжнє народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського одягу. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом.

Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Крізь віки український народ проніс любов до вишиванки та зберіг особливості її створення.

Гасло цьогорічного дня — «Вишиванка — це любов.

Вишивати — оберігати, вірити, чекати».