Навчання на кафедрі ІКБ це не тільки наполеглива праця а і приємний відпочинок та розвага!!

09:58, 22-05-2023

17 травня 2023 року у ДУІКТ відбувся урочистий концерт, присвячений Міжнародному Дню електрозв’язку та інформаційного суспільства. Нам було приємно отримати привітання та щирі побажання успіху і мирного неба від ректора, доктора технiчних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України - Володимира Борисовича Толубка.

Пан ректор вручив грамоти студентам кафедри ІКБ Білоусу Максиму та Білоусу Олександру (група БСД14) за призові місця на змаганнях з математики. Грамоту отримав і наш другокурсник, голова Студентської ради - Роман Омельчук, який був членом команди ДУІКТ у змаганні з шахів серед студентів, що посіла почесне призове місце. Студентка групи БСД51, відмінниця та активістка – Дар’я Шулімова нагадала нам про чарівну травневу весну, виконавши пісню про лебедів та кохання у романтичному дуеті з Єгором Кутовим.

Партнери та спонсори ДУІКТ компанії - Huawei, Legrand та Good Service подарували університету мережеве обладнання та комп’ютери для того, щоб зробити навчання цікавим, змістовним та інноваційним.

Викладачам, студентам та адміністрації було приємно покинути на хвильку буденні справи для того, щоб відзначити наше професійне свято – Міжнародний день Електрозв’язку та Інформаційного Суспільства. І ти приєднуйся до нашої дружньої спільноти!

Фотографії