Про Frontend і Backend простими словами разом з кафедрою Інтернет-технологій

10:52, 22-05-2023

Серед сучасних Інтернет-технологій особливе місце займає Web-розробка. Web-розробка – це широка галузь ІТ, яка включає безліч інструментів і технологій. Для більшості молодих Web-розробників є нерозуміння що таке Frontend і Backend частини, і яка між ними різниця. Вони втілюють у собі протилежну «філософію», але при цьому Frontend і Backend один без одного не змогли б повноцінно існувати.

Що ж таке Frontend і Backend та чим вони відрізняються?

Frontend-розробка зосереджена на тих елементах сайту, які ви бачите у браузері і з якими безпосередньо взаємодієте.

Backend-розробка відповідає за функціонал сайту і має справу з речами, яких ви не бачите, — такими як бази даних та сервери.

Frontend-розробка: завжди «на передньому плані»!

Щоб представити контент сайту найкращим чином та забезпечити ідеальну взаємодію користувача з сайтом. Frontend-розробники використовують багато корисних інструментів, найважливіші з яких — HTML, CSS та JavaScript.

Backend-розробка: «серце» вашого сайту!

Backend — «невидимий двигун» сайту. Backend-розробники пишуть код, використовуючи такі популярні мови програмування, як PHP, Ruby on Rails, Python, .NET та інші.

Спеціалісти кафедри Інтернет-технологій відкриють перед вами світ Frontend і Backend-розробки!!!