Вступ 2024: Додаткова сесія НМТ для тих, хто не встиг зареєструватись на основну

11:14, 22-05-2023

Для вступу на бюджетну та контрактну форму навчання у 2023 році необхідно буде подати результати національного мультипредметного тесту.

У 2023 році передбачено проведення двох сесій НМТ: основної та додаткової.

Зареєструватись для участі в додатковій сесії НМТ можуть абітурієнти, які не змогли зареєструватись для участі в основній сесії НМТ або не мали можливості скласти іспит під час основної сесії.

Подання такими особами заяв та відповідних документів для участі в додаткових сесіях може бути здійснено з 05.06.2023  по 12.06.2023 період реєстрації.

Додаткова сесія тестування відбудеться у період з 11 до 24 липня.

Подання документів у додатковий період реєстрації (05 червня – 12 червня)

У межах часу, відведеного для додаткового періоду реєстрації, мають право зареєструватись для проходження додаткової сесії НМТ теж три категорії вступників:

1) які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;

2) не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації. Такі особи мають завантажити до персонального кабінету копію заяви щодо надання можливості пройти НМТ під час додаткових сесій та документа, що підтверджує причину, через яку вони не змогли зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації.

3) реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі в НМТ. Такі особи мають завантажити в персональному кабінеті, створеному в основний період реєстрації, копію заяви щодо надання можливості пройти НМТ під час додаткових сесій і доопрацювати надану ними під час реєстрації для участі в основній сесії НМТ інформацію або копії документів.

Строки та засоби подання документів

Заява щодо надання можливості пройти НМТ під час додаткових сесій та підтвердні документи мають бути подані до регіонального центру протягом трьох робочих днів з дня проведення НМТ в один із способів:

• за допомогою поштового зв’язку (ураховуючи день проведення НМТ та час, необхідний на доставку документів до регіонального центру);
  • електронною поштою (датою відправлення вхідного листа, вважається дата, зафіксована в електронній скриньці регіонального центру);
  • особисто заявником, або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Інформацію про рішення регламентної комісії щодо допуску / недопуску особи до участі в додаткових сесіях НМТ вступник отримає в персональному кабінеті.

Особі, щодо якої ухвалено рішення про недопуск до проходження НМТ під час додаткових сесій, регіональний центр надсилає відповідний витяг з протоколу засідання регламентної комісії на електронну адресу, зазначену нею під час реєстрації.