Команда Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій із веслування на човнах «Дракон» виборола бронзові нагороди

22:51, 22-05-2023

Відбувся результативний дебют команди ДУІКТ на відкритому чемпіонаті міста Києва з веслування на човнах «Дракон» пам'яті Богуславського В.В. серед дорослих та юніорів. Незважаючи на стислі терміни підготовки нашої  команди, але завдячуючи нашим студентам-спортсменам, які проявили волю до перемоги й показали вражаючі результати в новому для нас виді спорту.

У змаганнях приймали участь спортсмени ФСТ, ДЮСШ, спортивних клубів та запрошені для участі у змаганнях спортсмени різних міст України.

Наша команда виборола бронзу на дистанціях:

• юніори – клас відкритий –- 200;
  • юніори – клас змішаний – 500 метрів.

Так вершини спорту підкорюються впевненим та завзятим й тренованим студентам-спортсменам ДУІКТ.